W związku z rozwojem biura i jego nowymi celami biznesowymi pracownia RAPA Living odświeżyła szatę graficzną strony wprowadzając layout, który prezentuje w bardziej przyjazny dla oka sposób, zrealizowane projekty. Uproszczona struktura treści ma ułatwić użytkownikom przeglądanie portfolio, a strefa nowości oprócz funkcji centrum prasowego będzie jednocześnie źródłem inspiracji ze świata polskiego i światowego designu.

RAPA Living planuje regularnie informować o swoich działaniach nie tylko poprzez formę wpisów na stronie i aktualizację projektów, ale także za pomocą kanałów social media: facebook i instagram. Właścicielowi pracowni, Rafałowi Palińskiemu, podczas procesu redesignu strony zależało w głównej mierze na tym, aby odwiedzający mogli zobaczyć różnorodność i niepowtarzalność wnętrz i to, że każde z nich ma swój wyjątkowy charakter.

Pracownię RAPA Living tworzą założyciel i projektant Rafał Paliński oraz projektant Katarzyna Maguliszyn. Doświadczeni w branży wnętrzarskiej z powodzeniem od kilkunastu lat zajmują się dopasowywaniem jak najlepszych rozwiązań do potrzeb swoich Klientów, którzy szukają indywidualnego oraz świadomego podejścia w każdym detalu.